Pár slov úvodem…

ČLÁNKY JSEM ZAČALA PSÁT NA POPUD SVÝCH ŽÁKŮ. TÍMTO JIM DĚKUJI ZA POŠŤOUCHNUTÍ 🙂

ČLÁNKY JSOU SEŘAZENY OD NEJNOVĚJŠÍCH  PO NEJSTARŠÍ. JSOU ZAŘAZENY DO RUBRIK.
ČASEM JSEM ZJISTILA, ŽE JSOU PŘÍNOSEM NEJEN INFORMAČNÍM, ALE TAKÉ Z NICH LZE ČERPAT SÍLU KE ZVLÁDNUTÍ SVÝCH PROBLÉMŮ, NAJÍT ODPOVĚDI NA MNOHO OTÁZEK A NEBO VŮBEC PŘIJÍT NA TO, ŽE PROBLÉM S DANÝM TÉMATEM MÁTE.

POKUD VÁS ČLÁNKY ROZČILUJÍ, PAK SE TREFILY DO TÉMATU, KTERÉ JSTE POTLAČILI A NEVYŘEŠILI. NENÍ TO NEKVALITOU ČLÁNKU, ALE VAŠÍM STÍNEM, NEBOLI KOSTLIVCEM VE SKŘÍNI. TAKÉ VÁS MŮŽE ROZZUŘIT VAŠE VLASTNÍ ODMÍTÁNÍ FAKTU, ŽE PROBLÉM MÁTE – A JEŠTĚ BYSTE JEJ MĚLI ŘEŠIT. TO VŠE PRO VÁS BUDIŽ UKAZATELEM A POMOCNÍKEM.

ČERPÁTE-LI Z ČLÁNKŮ ENERGII, PAK TO JE JEN DOBŘE. PROTO JE TAKÉ PÍŠU. VKLÁDÁM DO ŘÁDKŮ ENERGII, KTEROU MI BOŽSTVÍ POSKYTUJE. JE TU PRO VÁS, ZCELA ZDARMA.

JEŠTĚ JEDNO NUNTÉ UPOZORNĚNÍ.

KOPÍROVÁNÍ ČLÁNKŮ JE TRESTNÝM ČINEM,AŤ SI TO VYSVĚTLUJETE JAKKOLIV A PROTO SE JEJICH KRÁDEŽÍ VYSTAVUJETE NEJEN KARMICKÝM ZÁKONŮM, ALE I DUCHŮM, KTEŘÍ MĚ CHRÁNÍ A TAKÉ NEBEZPEČÍ, ŽE STANETE PŘED SOUDEM.

POKUD NECHÁPETE, ŽE TO MUSÍM UVÁDĚT, VĚZTE, ŽE PRÁVĚ TI „NEJDUCHOVNĚJŠÍ“ NEJVÍCE KRADOU CIZÍ DUCHOVNÍ PRÁCI. VZHLEDEM K MOŽNÝM POZDĚJŠÍM ŽALOBÁM PROTO MUSÍM TOTO VAROVÁNÍ UVÁDĚT U KAŽDÉHO ČLÁNKU.

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

 

BUĎTE TEDY VÍTÁNI A UŽIJTE SI TO 🙂

 

by Taisha