DRBNY NA VYSOČINĚ

DRBNY NA VYSOČINĚ
Když jsem před několika lety dostala nápad, nebyla jsem si vůbec jistá , zda bude vítán širší veřejností.  Ale hlas andělů mě v noci přesvědčil, abych toto jejich volání vyslechla a tak jsem vyrazila….do rádia.
Nabídla jsem své nouhau, své vědomosti, své tělo, svůj hlas a srdce a doufala, že Duch svůj projekt podpoří dostatečně silně. Očekávala jsem krátkou pětiminutovku, ve které jen prohodím nějaký oduševnělý bonmot, který by lidem zahřál srdce a vlil jim sílu do žil. Jaké pak bylo mé překvapení, že mi z radia Vysočina sami nabídli hodinový pořad ZÁHADÁŘ.  Bylo to asi jako dobití Nového světa, moje loď přistála na ostrově a indiáni mě laskavě přivítali. Pocity, které jsem tehdy měla nelze popsat. Viděla jsem, že Duch chce, aby se konečně tím naším násilným a materialisticky založeným éterem rozlehl taky „jeho“ hlas a duchovno, aby vstoupilo do životů tak velkého počtu lidí. Byl to zázrak, to mi nikdo nevymluví. Byla a dodnes to je nádhera. Mohla jsem lidem radit, otvírat jim obzory, vykládat kartičky, zkrátka být tu pro ně všechny naráz – pro vás….

Vzhledem k programovým změnám a posunu času vysílání na pondělní 22. hodinu jsme s Jirkou Doležalem – mým moderátorským protějškem – naznali, že to nemá už cenu. Vysílali jsme 3 roky a zájem o pořad byl neuvěřitelně úžasný, ovšem v takto pozdní hodinu………to nám přišlo už moc.
Kdo urvaný z práce, by vydržel čekat až do deseti, aby pak hodinku poslouchal, byť oblíbený pořad. Mě doma chrupkalo malé mimčo a tak i pro mě byl příchod kolem půl dvanácté nemyslitelný. Jiřík v radiu směnoval, takže jsem od něj takovou oběť taky nechtěla.
A tak jsme Záhadář ukončili. Se slzou v oku, ale s vědomím, že věci jsou jak mají být…

O to víc mě dnes překvapila reakce některých  lidí, kteří začali roznášet pomluvy , že jsem byla pro rádio drahá a tak mě vyhodili.  Pokud takovou drbnu znáte zeptejte se prosím kolik jsem měsíčně brala, ráda bych se potěšila alespoň virtuální částkou

Skutečnost je taková, že celé tři roky jsem totiž v radiu Vysočina vysílala zcela zdarma.
Věděla jsem, že hodně lidem s Jirkou činíme pondělky krásným dnem, protože se mohli těšit na náš pořad. Proto jsem to dělala a Jiřík mi byl při tom obrovskou podporou. I on má totiž srdce na dlani a dělat Záhadář ho nesmírně bavilo. Byla to služba lidem, ale i Bohu. Byla to služba z lásky. Kdo si z toho tu lásku vzít chtěl, vzal si jí .

Nyní ve své službě pokračuji dál a to na Radiu Jihlava, 101,1fm, kde mě můžete slyšet každé pondělí od 21 hodin do 22.30 hod. v pořadu 101 +1 TAJEMSTVÍ RÁDIA JIHLAVA.
Ráda vás přivítám v éteru.

Září 2nd, 2016 by